7. ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ У ВАШІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

Будь ласка, уважно прочитайте Договір про надання та використання інформації. 

У відповідності до Закону України "Про інформацію" Ваші персональні дані є конфіденційною інформацією, не підлягають оприлюдненню і будуть використовуватись для Вашої ідентифікації і авторизації лише уповноваженою на це особою Вашої територіальної громади.

Ваша авторизація в територіальній громаді надасть Вам можливість участі у прямому народовладді в межах компетенції і адміністративно-територіального поділу, участі у прийнятті рішень місцевого і екстериторіального характеру від частини Вашої територіальної громади, обєднання громад, громади районного, обласного рівнів, республіки Україна і до міжнародних відносин.

У разі згоди, введіть свою персональну інформацію у надані форми.

Уповноважена особа Вашої територіальної громади напротязі 5-ти робочих днів звяжеться з Вами для ідентифікації та авторизації Вашої особи.

Після цього Ви зможете прийняти повноцінну участь у безпосередньому народовладді та місцевому самоврядуванні Вашої територіальної громади, Системі прийняття оперативних рішень територіальних громад України.

Офіційна електронна сторінка Вашої територіальної громади ____________________________.

З питаннями і пропозиціями щодо роботи Системи звертайтеся за адресою ___________________.

Якщо у Вашій адміністративно-територіальній одиниці відсутня зареєстрована громада і її уповноважена особа, Вам прийдуть реквізити таких як Ви сусідів, з якими Ви зможете створити громади. Якщо, таких сусідів ще немає, Ви першим дізнаєтесь, коли такі сусіди зявляться.

ЩИРО ВІТАЄМО ВАС ІЗ ВАШИМ ВОЛЕВИЯВЛЕННЯМ!

Назад

Вперед

До початку документу