7. ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ У ВАШІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

Будь ласка, уважно прочитайте Договір про надання та використання інформації. 

У відповідності до Закону України "Про інформацію" Ваші персональні дані є конфіденційною інформацією, не підлягають оприлюдненню і будуть використовуватись для Вашої ідентифікації і авторизації лише уповноваженою на це особою Вашої територіальної громади.

Ваша авторизація в територіальній громаді надасть Вам можливість участі у прямому народовладді в межах компетенції і адміністративно-територіального поділу, участі у прийнятті рішень місцевого і екстериторіального характеру від частини Вашої територіальної громади, обєднання громад, громади районного, обласного рівнів, республіки Україна і до міжнародних відносин.

У разі згоди, введіть свою персональну інформацію у надані форми.

Уповноважена особа Вашої територіальної громади напротязі 5-ти робочих днів звяжеться з Вами для ідентифікації та авторизації Вашої особи.

Після цього Ви зможете прийняти повноцінну участь у безпосередньому народовладді та місцевому самоврядуванні Вашої територіальної громади, Системі прийняття оперативних рішень територіальних громад України.

Офіційна електронна сторінка Вашої територіальної громади ____________________________.

З питаннями і пропозиціями щодо роботи Системи звертайтеся за адресою ___________________.

Якщо у Вашій адміністративно-територіальній одиниці відсутня зареєстрована громада і її уповноважена особа, Вам прийдуть реквізити таких як Ви сусідів, з якими Ви зможете створити громади. Якщо, таких сусідів ще немає, Ви першим дізнаєтесь, коли такі сусіди зявляться.

ЩИРО ВІТАЄМО ВАС ІЗ ВАШИМ ВОЛЕВИЯВЛЕННЯМ!

Назад

Вперед

До початку документу


Створіть свій вебсайт або інтернет-магазин за допомогою Mozello.

Швидко, просто, без програмування.

Поскаржитися на порушення Більше