ОПЕРАТИВНІ РІШЕННЯ ЖИТЕЛІВ
ПРОЕКТ «ЄДНІСТЬ»

На жаль, ми змушені констатувати, що наше суспільство втратило єдність і від цього страждає в усіх областях свого буття. Особливо це торкнулося побутових проблем, які часом неможливо вирішити без рішення більшості жителів багатоквартирного будинку, міського району, або села.

В результаті роз'єднаності і втрати контролю над процесами забезпечення життєвого простору ми страждаємо від безгосподарності і різного роду зловживань на місцях. Але ж для вирішення спільних питань найчастіше просто неможливо зібрати спільну думку і прийняти рішення більшості.

Виправити такий стан речей можна тільки глибокою структуризацією суспільства.

Наприклад. Треба прийняти окремі рішення по сходовій клітці, по парадному, або будинку. Кожна міні структура самоврядування може призначити соціального керівника, його заступника і т.д., які будуть впроваджувати колективні рішення. А от мобільний додаток дозволить приймати рішення і дистанційно. Ініціатор запиту на рішення мешканців повинен задати кінцевий час для відповіді і по його закінченні прийняти рішення більшості з тих відповідей, які надійшли. Ініціаторами запиту і відповідальними за прийняття рішень можуть бути призначені керівники міні структури самоврядування, або тих, в яку входять менші структури самоврядування. Всі протоколи прийняття рішень будуть у вільному доступі для жителів відповідної структури. Відповіді на запити побутового і соціального забезпечення будуть обов'язкові.

Не можна, щоб життєво важливі питання залишалися без відповіді і рішення. 

РІШЕННЯ – НАДБАННЯ ГРОМАДИ.

Всі питання і відповіді - тільки в межах компетенції жителів.

Споживче товариство «НАРОДНА КООПЕРАЦІЯ» разом із Благодійною організацією «РЕСУРСНИЙ ФОНД» оголошує збір коштів для проведення конкурсу на краще технічне завдання і його виконання у вигляді мобільного додатку «ОПЕРАТИВНІ РІШЕННЯ ЖИТЕЛІВ» (Проект - «ЄДНІСТЬ») для всіх жителів України.

СУМА БЛАГОДІЙНОГО ВНЕСКУ: від 1 (одної) грн.

 Мобільний додаток буде безкоштовно встановлено усім благодійникам. 

Інформація про хід збору коштів, про планування і організацію Конкурсу буде публікуватися що тижня.

Просимо всіх не байдужих зробити свій внесок у спільну справу.

                                              ЗРОБИТИ ВНЕСОК

Вперед

freehitcounters