5. РЕЄСТРАЦІЯ В ГРОМАДАХ НА МАПІ УКРАЇНИ

СТВОРЕНО ДЛЯ ДОПОМОГИ У ВІДНОВЛЕННІ

ОРГАНІЗАЦІЇ І ДІЄЗДАТНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД УКРАЇНИ

Україна - Республіка.

Конституція України гарантує безпосереднє народовладдя Українського народу.

Це реальна здатність:

1. Керувати національним багатством країни, його суспільно неподільним, і подільним ресурсом, мати пасивний дохід від використання цих ресурсів. Для цього кожен громадянин, як акціонер своєї держави, повинен мати власний окремий бюджет в загально національному бюджеті, рахунок бюджетного фінансування.

2. Брати участь в загальнонаціональному безперервному електронному опитуванні з питань стратегічного розвитку держави, рейтингового призначення на посади державного (народного) управління посадових осіб, управління і розподілу ресурсів власної територіальної громади. Це досягається глибокою структуризацією і відповідальністю за обов'язкове прийняття рішень.

3. Мати власну економіку територіальних громад первинного рівня, що дозволить створювати власні, незалежні від держави фонди розвитку і соціального забезпечення. Тільки економічна свобода здатна забезпечити всі інші свободи Людини і Громадянина Республіки Україна. Без Економічної свободи територіальні громади первинного рівня не здатні і не дієздатні, влада узурпується народ перетворюється на рабів вільного поселення території проживання. Економіка територіальних громад первинного рівня є базовою безпекою загальнодержавної економіки на внутрішньому та зовнішньому ринках.

Якщо ви згодні:

бути акціонером держави;

управляти державою;

мати власну економіку і фонди;

- ВИ ЗА безпосереднє народовладдя.

Це не так складно, як здається.

Ми дуже швидко пройдемо цей шлях до свободи разом.

Зареєструйтесь 

особисто, зареєструйте своїх рідних, друзів і сусідів, знайомих з обмеженими можливостями, тому що тільки всеосяжна повна і глибока структуризація суспільства, де всі питання суспільства будуть обов'язкові для відповіді, зробить Вас реальними господарями власного життя, подолає корупцію, надасть гідне матеріальне забезпечення.

ТІЛЬКИ РАЗОМ ВИ - СИЛА, ВИ - ВЛАДА.

Реєстрація кожного громадянина буде відображена на мапі України.

Коли концентрація зареєстрованих громадян досягне більшості на території адміністративно-територіальної одиниці Вашого проживання, це буде означати:

- відновлення реальної дієздатності Вашої територіальної громади приймати рішення в межах своєї компетенції, які неможливо оскаржити навіть в судовому порядку, керувати всіма гілками влади (законодавчої, виконавчої, судової);

- відновлення права і можливості управління Вашим суспільно-неподільним ресурсом - комунальним майном, землею, установами і т.д .;

- отримати на громади інвестиційні кошти розвитку та соціального забезпечення;

- отримати особисто частку здобутих і розподілених корисних копалин, в тому числі енергетичних ресурсів, знизивши тим самим Ваші комунальні витрати;

- отримати пасивний дохід від використання суспільно-неподільного майна, співвласником якого Ви є за визначенням;

- претендувати на повернення Вам боргів розподілу загальнонаціонального майна від виходу України з СРСР і приватизації, компенсації морального і матеріальних витрат, завданих війною з РФ.

Заповніть АНКЕТУ реєстрації членів територіальної громади

ПЕРЕВІРТЕ СВОЮ РЕЄСТРАЦІЮ на мапі України

ПЕРЕВІРТЕ СВОЮ РЕЄСТРАЦІЮ НА МАПІ УКРАЇНИ


Назад

Вперед

До початку документу


freehitcounters

Створіть свій вебсайт або інтернет-магазин за допомогою Mozello.

Швидко, просто, без програмування.

Поскаржитися на порушення Більше