7. СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО "НАРОДНА КООПЕРАЦІЯ"

7.1. Варіанти участі у "НАРОДНІЙ КООПЕРАЦІЇ"

7.2. Аргументи "ЗА" "НАРОДНУ КООПЕРАЦІЮ"

7.3. Ще більше аргументів "ЗА"

7.4. Порівняльний аналіз економік

7.5. Пропозиція резидентам

7.6. Пропозиція нерезидентам

7.7. Приєднання до Статуту - Договору

7.8.  Електронна форма приєднання

7.9. Рахунки "НАРОДНОЇ КООПЕРАЦІЇ"

7.10. Внести вступний внесок

7.11. Внести пайовий внесок асоційованого члена

7.12. Внести пайовий внесок дійсного члена

ЗАПРОШЕННЯ ДО СПІВПРАЦІ

 У зв’язку з безпрецедентним знищенням економіки республіки Україна, ресурсів, відчуження та продажу землі, масового виїзду населення за межі країни Україна, громадянами, жителями села, селища, міста, було створено Договір територіальної громади – як міжнародну суверенну владну неурядову організаційно-правову форму самозабезпечення, самоорганізації, самозахисту, безпосереднього самоврядування та прямого народовладдя.

Відповідно до положень законодавства України територіальна громада не наділяється статусом юридичної особи та не підлягає державній реєстрації.

Згідно зі статтею 5 Конституції України: Україна є республікою. Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

Отже: законодавство визначило територіальну громаду, як суб’єкт владних повноважень і господарювання, власників матеріальних і не матеріальних активів, але без механізму – способу забезпечення таких повноважень безпосередньо, тобто, через пряме волевиявлення. Тому, відповідно до статті 69 Конституції України громадянами була використана інша форма безпосередньої демократії, - договірна.

Задля забезпечення реалізації управління своєю власністю, економічного, екологічного і соціального розвитку, нами створена юридична особа – СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО "НАРОДНА КООПЕРАЦІЯ".

СТ "НАРОДНА КООПЕРАЦІЯ" – неприбуткова організація, покликана для:

- задоволення соціальних потреб суспільства – створення робочих місць; збереження природних ресурсів; виплату адекватної сучасному рівню життя винагороди за працю; економічного, екологічного і соціального захисту жителів села, селища, міста;

- об’єднання громадян і юридичних осіб задля забезпечення інтересів територіальних громад.

"НАРОДНА КООПЕРАЦІЯ" - це економічна незалежність територіальних громад.

"Система прийняття оперативних рішень територіальних громад України" (далі – СИСТЕМА) унеможливить знищення і спотворення рішень територіальних громад, надасть можливість кожному прийняти участь у місцевому самоврядуванні та прямому народовладді.

СИСТЕМА надасть свободу приймати і впроваджувати рішення на всіх рівнях компетенції громади – від села, селища, міста до незалежної унітарної республіки Україна. Система дозволить еволюційним способом без революцій і потрясінь змінити періодичну партійну систему виборів на неперервну рейтингову систему виборів кваліфікованих спеціалістів уповноважених територіальними громадами (народом) на посади державного (народного) управління у відповідності до планів країни (народу в громадах), штатного розкладу, посадових інструкцій та кваліфікаційних вимог. Постійний безперервний доступ у будь-який час з будь-якого місця планети до рейтингового голосування дозволить автоматично змінити уповноважених, що втратили довіру народу на нових, які є першими в рейтингу.

Для реалізації основи економіки народної кооперації та створення СИСТЕМИ, необхідна електронна платформа внутрішніх ресурсних розрахунків людей - учасників процесу кооперації.

Тому ми запрошуємо усіх небайдужих українців, що знаходяться в межах країни та за її межами, взяти безпосередню участь у створенні СИСТЕМИ і її "НАРОДНОЇ КООПЕРАЦІЇ". Якщо ми об’єднаємось та візьмемо відповідальність за життя нас та наших дітей – ми змінимо наше майбутнє на краще.

Дякуємо!!!

Назад

Вперед

До початку документу