Опис Проекту "Єдність"

зміст 

1. МОТИВАЦІЯ 

2. ПРО ПРОЕКТ

3. ПЛАН ВПРОВАДЖЕННЯ

4. ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ

5. ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

5. ДОКУМЕНТИ І РЕКВІЗИТИ ПРОЕКТУ


1. МОТИВАЦІЯ

На жаль, ми змушені констатувати, що наше суспільство втратило єдність і від цього страждає в усіх областях свого буття. Особливо це торкнулося побутових проблем, які часом неможливо вирішити без рішення більшості жителів багатоквартирного будинку, міського району, або села.

В результаті роз'єднаності і втрати контролю над процесами забезпечення життєвого простору ми страждаємо від безгосподарності і різного роду зловживань на місцях. Але ж для вирішення спільних питань найчастіше просто неможливо зібрати спільну думку і прийняти рішення більшості.

Виправити такий стан речей можна тільки глибокою структуризацією суспільства.

Наприклад. Треба прийняти окремі рішення по сходовій клітці, по парадному, або будинку. Кожна міні структура самоврядування може призначити соціального керівника, його заступника і т.д., які будуть впроваджувати колективні рішення. А от мобільний додаток дозволить приймати рішення і дистанційно. Ініціатор запиту на рішення мешканців повинен задати кінцевий час для відповіді і по його закінченні прийняти рішення більшості з тих відповідей, які надійшли. Ініціаторами запиту і відповідальними за прийняття рішень можуть бути призначені керівники міні структури самоврядування, або тих, в яку входять менші структури самоврядування. Всі протоколи прийняття рішень будуть у вільному доступі для жителів відповідної структури. Відповіді на запити побутового і соціального забезпечення будуть обов'язкові.

Не можна, щоб життєво важливі питання залишалися без відповіді і рішення. 

РІШЕННЯ – НАДБАННЯ ГРОМАДИ

Всі питання і відповіді - тільки в межах компетенції жителів.

Споживче товариство «НАРОДНА КООПЕРАЦІЯ» разом із Благодійною організацією «РЕСУРСНИЙ ФОНД» оголошує збір коштів для проведення конкурсу на краще технічне завдання і його виконання у вигляді мобільного додатку «ОПЕРАТИВНІ РІШЕННЯ ЖИТЕЛІВ» (Проект - «ЄДНІСТЬ») для всіх жителів України.

2. ПРО ПРОЕКТ 

Проект "Едність" є ініціативою Споживчого товариства "НАРОДНА КООПЕРАЦІЯ".

Проект носить відкритий соціальний характер.

Завдання Проекту полягає у створенні спільного програмного продукту, що матиме відкритий програмний код, мінімальну ціну розробки та буде відповідати усім потребам житлових обєднань громадян для спільної експлуатації комунального майна і житлового фонду.

Результатом Проекту повинен бути Мобільний додаток (МД) Проекту "Єдність", що буде сумісний з найбільш вживаними операційними системами мобільних телефонів і компютерів.

Проект не є і не може бути закінченим продкутом, бо основним його завданням є збір і напрацювання спільних соціальних і технологічних рішень.

3. ПЛАН ВПРОВАДЖЕННЯ

Проект має усі стадії розробки, що вимагають колективних рішень громади.

Основні стадії впровадження:

1. Публікація на сайті "Система прийняття оперативних рішень територіальних громад України" (СИСТЕМА).

2. Організація збору благодійних коштів на розробку програмного продукту через платіжну платформу LiqPay (постійна робота).

3. Створення Дорадчої ради Проекту (надалі - РАДА).

4. Збір і розробка вихідних даних на проектування.

5. Розробка і впровадження бази даних благодійників у Проект (вибір кращої пропозиції).

6. Розробка і впровадження реєстраційної мапи благодійників (вибір кращої пропозиції).

7. Розробка Технічного завдання (ТЗ) на конкурсній основі.

8. Розробка МД "Єдність" на конкурсній основі.

9. Апаратне та програмне забезпечення запуску МД в експлуатацію.

10. Створення кол-центру обслуговування МД.

11. Безкоштовне розповсюдження МД "Єдність" серед благодійників у Проект.

12. Платне розповсюдження МД. Передача зібраних коштів у фонд Благодійної організації "РЕСУРСНИЙ ФОНД" для створення "Платформи внутрішніх розрахугків НАРОДНОЇ КООПЕРАЦІЇ" (ПЛАТФОРМА) та "Мережі постачально-заготівельних контор України" (МЕРЕЖА).

4. ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ

Планова сума Проекту:  5 млн. грн. (пять мільйонів гривень), це 5 млн. внесків по 1 грн.

Плановий строк впровадження: - 1 (один) рік з моменту зборів платежів на рахунку Фонду. 

Як для організації впровадження Проекту, так і для фінансової звітності використання благодійних коштів РАДІ будуть надані функції планування і контролю. 

Для забезпечення фінансового контролю Голова правління БО "РЕСУРСНИЙ ФОНД" буде щонеділі на сторінці Проекту "НАШІ ВНЕСКИ І ВИТРАТИ" публікувати виписки з рахунку "РЕСУРСНОГО ФОНДУ". Реквізити  рахунку Проекту: UA283206490000026000052691244, UAH в ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», ЄДРПОУ 14360570, МФО 320649.

Щонеділі Голова РАДИ буде публікувани на сторінці Проекту "РІШЕННЯ ПО ПРОЕКТУ" про рішення РАДИ щодо поточної ситуації із збором благодійних внесків і фінансування витрат. 

Щонеділі Заступник голови РАДИ на сторінці "НАШІ НОВИНИ, ПИТАННЯ І ПОРАДИ" буде сповіщати про перебіг подій Проекту, а серед неділі приймати коментарі, поради і побажання, аналізувати їх, виносити на обговорення РАДИ. 

РАДА за результатами громадського обговорення на сторінках блогу буде приймати рішення і публікувати їх на сторінці "РІШЕННЯ ПО ПРОЕКТУ"

5. ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Наші амбіційні плани зібрати не менше як 5 мільйонів гривень.

Ваші благодійні внески у Фонд Проекту "Єдність" мають цільове використання.

Якщо зібраних коштів на досягнення мети не вистачить, буде обявлено про додатковий збір коштів. 

Якщо це не допоможе, то Проект буде зупинено на тому етапі, на який вистачило коштів. 

Благодійні внески в цей проект безповоротні.

Будь-які залишки коштів Проекту будуть направлені на створення "Платформи внутрішніх розрахугків НАРОДНОЇ КООПЕРАЦІЇ" (ПЛАТФОРМА) та/або "Мережі постачально-заготівельних контор України" (МЕРЕЖА). 

Якщо мета Проекту буде досягнута і залишаться кошти, вони будуть направлені на створення "Платформи внутрішніх розрахугків НАРОДНОЇ КООПЕРАЦІЇ" (ПЛАТФОРМА) та "Мережі постачально-заготівельних контор України" (МЕРЕЖА). Організація цих проектів буде аналогічна Проекту "Єдність".

6. ДОКУМЕНТИ І РЕКВІЗИТИ ПРОЕКТУ

1. Статут Благодійної організації "РЕСУРСНИЙ ФОНД"

2. Опис документів реєстрації з посиланням на Єдиний реєстр Міністерства юстиції України https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch/

3. Виписка з єдиного державного реєстру

4. Рішення про неприбутковість

5. Положення про фонди

6. Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 62450 від 10.11.2015 р. "Аналіз і практичні рекомендації облаштування соціуму" ("ІНІЦІАТИВА")

7. Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 81742 від 25.09.2018 р. "ЕКОНОМІКА НАРОДНОЇ КООПЕРАЦІЇ" ("МЕРЕЖА")

8. Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 91274 від 05.08.2019 р. "ШЛЯХ ДО РЕСПУБЛІКИ" ("ШЛЯХ")

Юридична адреса БО "РЕСУРСНИЙ ФОНД": 08292, Київська обл., м. Буча, вул. Пушкінська, 59-б, офіс 137

Корпоративний телефон: +38(067)6374067

Електронна адреса: sbi315000@gmail.com 

Сайти: http://system.mozello.com/,http://st-nk.mozello.com/f, http://ecoprofit.mozello.com 

Назад

Вперед

До початку документу

freehitcounters