ПАРТІЯ ЖЕРТОВНОГО ТИПУ – ІНСТРУМЕНТ ПЕРЕХОДУ ДО БЕЗПОСЕРЕДНЬОГО НАРОДОВЛАДДЯ
Вирішив ще раз скоротити матеріал щодо переходу до безпосереднього народовладдя, переформатувати статтю «КОНЦЕПЦІЯ ПЕРЕХОДУ ДО БЕЗПОСЕРЕДНЬОГО НАРОДОВЛАДДЯ» і для того, щоби не перебувати у полоні власних ілюзій, ще раз запитати:
КОМУСЬ ЦЕ ПОТРІБНО?
Може хтось відповість?
Ми вже розглядали варіанти переходу до безпосереднього народовладдя:
1. ЧЕРЕЗ УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ, як гаранта конституції України, - на виконання передвиборчих обіцянок.
2. ЧЕРЕЗ КООПЕРАЦІЮ – по шляху еволюційних перетворень із здобуттям економічної свободи народу, що є основою усіх інших свобод.
В Каталозі статей і розділів моїх сайтів можна знайти опис проектів і способів забезпечення еволюційного переходу до безпосереднього народовладдя по вказаним вище першим двом шляхам.
Простим аналізом еволюції управління країнами, існуючої ситуації і простою логікою ми прийшли до висновків:
1. Політична система виборів до владних органів завершує свій історичний період існування, переросла у злочинну фазу суцільних протирічь із справедливими способами забезпечення влади в країні і потребує заміни.
2. Для виконання давно визначених повсякденних функцій управління країною політика не потрібна взагалі: потрібен кваліфікований персонал із оперативною безперервною справедливою функцією його заміни. Політика в широкому розумінні, як мистецтво управління, повинна застосовуватись у випадках рішення стратегічних напрямків розвитку на підставі волевиявлення народу способом референдумів і опитувань.
3. З’явився інструментарій на базі інформаційних технологій, що може забезпечити безперервну функцію рейтингового електронного опитування на предмет:
«ДОВІРА НАРОДУ» в якості критерію оперативної зміни на посади народного (державного) управління;
визначення стратегічних напрямків розвитку народу (політика).
4. Попередні 3 висновки є необхідними і достатніми умовами для реалізації безпосереднього народовладдя для управління країною. Існуюча правова, законодавча система і влада в країні в цілому узурповані, але все ж таки ще надають можливість еволюційного способу переходу до безпосереднього народовладдя – Республіки. Один із таких способів - створення ПАРТІЇ ЖЕРТОВНОГО ТИПУ. Вперше я запропонував цей шлях в інтерв’ю ТНК-каналу від 2021.12.21 (59:35).
МЕТА ПАРТІЇ: забезпечення у діючому правовому та законодавчому полі плавного еволюційного переходу від політичної системи влади з періодичною виборчою системою до безпосереднього народовладдя з безперервною електронною рейтинговою системою виборів на посади народного (державного) управління.
Основні кроки партії - послідовність дій.
1. Створити і зареєструвати Партію жертовного типу за назвою (наприклад) «БЕЗПОСЕРЕДНЄ НАРОДОВЛАДДЯ»
2. Отримати перемогу на виборах до Верховної Ради України - більше 300 голосів (обов’язково).
3. Територіальні громади наділити правом юридичної особи – публічного права і господарських відносин.
4. Ввести призначення на всі керівні посади до органів управління і місцевого самоврядування профільних спеціалістів за безперервною електронною рейтинговою системою прямого волевиявлення народу.
5. Провести націоналізацію усіх природних ресурсів і стратегічних галузей промисловості.
6. На кожного громадянина України завести рахунок бюджетного фінансування, куди безперервно зараховувати його долю у загально національному багатстві країни.
7. Провести ревізію законодавства України на предмет відповідності його Конституції України в редакції 1996 р. Учасників і винних у порушенні притягнути до кримінальної відповідальності. Відкоригувати законодавство України у відповідності до положень Конституції України в редакції 1996 р.
8. Ввести новий принцип відповідальності за скоєні злочини, як обов’язкову трудову повинність у рахунок погашення завданої шкоди громадянам і країні.
9. Провести економічну реформу у відповідності до пропозицій, наданих у статті ПРОПОЗИЦІЇ ЗМІН ЕКОНОМІЧНОГО УСТРОЮ УКРАЇНИ із заміною Податкового Кодексу України (більше 700 аркушів) на Закон ціноутворення і оподаткування (біля 2-3 аркушів), відповідно до якого:
9.1. Відмінити податок на додану вартість (ПДВ).
9.2. Ввести єдиний податок на рівні 5% з транзакцій товарів і послуг.
9.3. Для внутрішнього ринку ввести граничний рівень нормативної рентабельності.
9.4. Заборонити на внутрішньому ринку нарахування власної рентабельності на контрагентські товари і послуги.
9.5. Структуру ціни на усі без виключення товари і послуги для населення зробити публічною інформацією у національному інтернет виданні.
9.6. Економіку держави розподілити на 3 горизонтальні сектори (територіальних громад, державний, зовнішньо економічний), до кожного з яких застосувати специфічні режими регулювання.
10. Ввести в дію ІТ-платформи, що забезпечують функції управління безпосереднього народовладдя.
11. Провести легалізацію усіх органів влади і місцевого самоврядування, змінивши їх історичну приналежність до СРСР приналежністю до нової незалежної держави – Республіки України.
12. Визначити основну комплексну мету існування «Республіки України»: «БЕЗПЕЧНЕ ЩАСЛИВЕ ЖИТТЯ ГРОМАДЯН»
Принципові стратегічні рішення щодо перспектив розвитку країни та міжнародного співіснування (політичні рішення) приймати на основі проведення електронних опитувань та референдумів громадян, втілювати у законодавство органами влади - комітетами Верховної Ради, Міністерствами і відомствами, збройними силами, науковими, соціальними структурними підрозділами гілок влади, які усі без виключення будуть підпорядковані безперервній електронній системі рейтингового призначення керівників і заступників на посади народного управління під контролем громадських рад.
13. Прийняти Конституцію України у новій редакції, де закріпити усі зміни, проведені конституційною більшістю голосів діючої Верховної Ради України, на підставі електронних всенародних опитувань та референдумів.
14. Конституцією України у новій редакції закріпити:
14.1. Повну ліквідацію владних повноважень партій і їх представників в Республіці Україні, участі їх у будь-яких виборчих процесах, відсторонення від державного управління, остаточний перехід країни до безпосереднього народовладдя.
14.2. Перевід діяльності партій у громадську площину з функціями просвітництва, співіснування на рівні релігійних та інших громадських інтересів.
Це тільки основні положення Концепції, що обґрунтовані і розписані у працях з економіки і статтях автора.
Для втілення потрібні: команда, лідери, кошти.
Згодних з Концепції і зацікавлених у її втіленні запрошую до обговорення питань співпраці.
З повагою,
Автор Концепції
Петроченков Валентин Георгійович
16.09.2022